Шкільний форум
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Шкільний форум

Форум Старолисецької ЗОШ І-ІІІ ст.


Ви не підключені Увійдіть або зареєструйтесь

Обговорюємо правила (етикет) спілкування в службах миттєвого обміну повідомленнями, на форумах та в чатах.

2 користувачів

Перейти донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

RuslanaОбмінюючись електронними листами, люди використовують шаблон звичайних листів. То ж там вони вітаються і прощаються, оскільки не знають коли адресат перевірить свою електронну скриньку. А ось, наприклад, в ICQ звичайно комунікацію починають зі слів привітання, а закінчується (що деколи особливо мене нервує) повідомленням, що співрозмовник знаходиться в оффлайні. Невже важко написати одне слово (па-па чи до побачення, чи добраніч, чи спишемось)? В мене зразу складається якесь не дуже приємне враження про співрозмовника.
Хоч віртуальне, але все ж таки залишається спілкуванням. Я не можу уявити таку ситуацію, коли дві людини на вулиці чи в кафе розмовляють, а одна просто різко встає і йде геть. Це, слабо кажучи, дивно (звичайно, якщо індивіди не посварились). Чому так можна поступати у віртуалі?

diana_kirkachСпілкуючись у інтернеті, також потрібно пам`ятати прості правила спілкування: починати розмову з привітання, а закінчувати прощанням. Адже ви розмовляете з людиною і буде не гарно не прощатися з нею. Також треба бути вічливим з співрозмовником, не принижати его інтереси, та саму людину. Треба сказати, що ви не повинні робити орфографічних помилок, крисиво та доступно висловлювати свої думки, щоб мпіврозмовник легко вас зрозумів. Це, на мою думку головні правила.

Повернутися до початку  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі